SVIETIDLÁ MirLux

Kysucká 5a, Žilina

0905 265 007

svietidlamirlux@gmail.com

Po-Pia : 9:00-18:00

So: 9:00-12:00

SVIETIDLÁ MirLux

Kysucká 5a, 01001 Žilina

0905 265 007

svietidlamirlux@gmail.com

Po - Pia : 9:00 - 18:00

So: 9:00 - 12:00

Čo ponúkame

Návrh osvetlenia zdarma

Potrebujete poradiť aké svietidlo je vhodné pre Váš priestor? My pre Vás navrhneme vhodné svietidlo podľa Vašich predstáv, požiadaviek a to z hľadiska dizajnu, ceny, technického riešenia, stmievania a farby svetla. Naši odborníci Vám zdarma navrhnú komplexné osvetlenie na mieru,  pri dodržaní vami stanoveného finančného rozpočtu, spolu s prípravou cenovej ponuky. V prípade požiadavky pre Vás vypracujeme 3D vizualizáciu a svetelno-technický výpočet.


Čo ponúkame

Našim klientom poskytujeme široké poradenstvo pri výbere svietidiel, svetelných zdrojov a riadenia osvetlenia.

V priestoroch nášho showroomu si môžete prísť vyskúšať a porovnať jednotlivé svietidlá a správne sa rozhodnúť.

Poradíme Vám pri výbere LED svietidiel, vyskúšate si možnosti stmievania a riadenia jednotlivých svietidiel. Vysvetlíme výhody a nevýhody jednotlivých svetelných zdrojov (LED, žiarivka, žiarovka) a poradíme najvhodnejšiu alternatívu pre Vaše potreby.

Taktiež vieme spraviť návrh svietidiel na mieru a to v spolupráci s Vami, prípadne Vašim architektom.

Testovacia miestnosť

Vyskúšajte si ako bude Vaše nové svetlo svietiť tak ako by ste boli u vás doma.          V priestoroch nášho showroomu sme pre Vás vytvorili testovaciu miestnosť, kde si môžete vyskúšať skutočnú svietivosť svietidiel,  ich stmievanie , zmenu farby svetla, systémy ovládania svietidiel a navoliť si svetelné scény ako u Vás v obývačke. 

.

Inteligentné riadenie osvetlenia

Svetlo je výrazným prvkom v priestore, taktiež ovplyvnuje vašu náládu, zdravie a tiež produktivitu.  Preto je doležité mat možnost použit inteligentné riadenie osvetlenia podľa Vaších požiadaviek a predstáv. Navrhneme Vám ten správny inteligentný systém, či už v domácnosti alebo v komerčných priestoroch, na mieru.

 

Loxone

Moderné domácnosti a komerčné prietory sú už dnes často riadené inteligentnými systémami, ktoré sa zaroven používajú  aj na riadenie iných zariadení domu ako sú zalúzie, kúrenie, chladenie, garážové brány a pod. Navyše Vám ušetria peniaze a čas.

 

Spolupráca pre architektov

Ak ste architekt, dizajnér alebo dizajnové štúdio a máte záujem o spoluprácu, oslovte našu spoločnosť, radi Vám poskytneme  poradenstvo, prípadne Vám vypracujeme návrh osvetlenia pre Vášich zákazníkov zdarma


Kamenná predajňa a eshop.

Naša predajna má rozlohu viac ako 400 m2 , vďaka čomu máme vystavený široký sortiment svietidiel, s ktorého si vyberie každý. Ponúkame svietidlá rôzneho druhu – interierové, exterierové, dizajnové, bodové, zapustene, moderné LED svietidlá so stmievaním. 

Svietidlá zakúpené cez eshop vám pošleme až k vám domov kuriérom alebo si ich môžete vyzdvihnúť osobne v našom showroome. Po prijatí objednávky vás telefonicky kontaktujeme a prejdeme s vami detaily, prípadne vám pomôže doladiť svetelné zdroja podľa vašich individuálnych potrieb.

 

Záručný servis

Na Svietidlá a zdroje, ktoré boli zakúpené u nás poskytujeme záručný servis. 

Náš tím

Ing. Iveta Čuboňová

Majiteľka

Napíšte alebo zavolajte majiteľke Mirluxu.
ivetaherma@gmail.com
0905 485 913

Juraj Čuboň

Majiteľ

Páčilo sa Vám u nás ? Alebo máte nejaké výhrady? Dajte mi vedieť.
svietidlamirlux@gmail.com
0905 605 545

Ing. Miroslava Čuboňová

Vždy usmiata Mirka, poradí každému, kto sa stratí v našom svete svietidiel.

Tomáš Ruček

image1

Peter Porteleky

Scroll to Top