Cameleon Systém

Ak vám nevyhovujú klasické hotové svietidlá, či už kvôli elektrickým vývodom alebo si chcete systém osvetlenia prispôsobiť na mieru, máme pre vás Cameleon od značky Nowodvorski. Svoje svietidlo si môžete vyskladať z viac ako dvesto komponentov. Je veľmi populárnou voľbou k vysokým schodiskám kde väčšina klasických svietidiel nepostačuje dĺžkou kábla. Navyše sa všetky svietidlá dajú s pomocou adaptéra zapojiť do jedno alebo trojfázových lištových systémov.
Na začiatok si vyberte správny typ podstavy. Svietidlo alebo svietidlá môžete zavesiť priamo z nej alebo pomocou úchytov potiahnuť kábel po strope alebo stene na požadované miesto. Je to skvelé riešenie ak máte málo elektrických vývodov alebo nie sú ideálne rozmiestnené Nájdete tu podstavy z ktorých je možné vyviesť až 12 svietidiel. Pri znižovanom strope je možné zapustiť podstavu na jedno svietidlo do sadrokartónu a dosiahnuť tak čistý dizajn.
Keď to máte hotové môžete vyberať tienidlá ktoré zapadnú do vášho dizajnového konceptu. Na výber máte z veľkého množstva tienidiel rôznych tvarov a z materiálov ako kov, sklo, drevo, textil alebo betón. Každé tienidlo musí mať aj objímku ktorú vyberiete podľa popisu v parametroch tienidla. Dĺžky káblov sa líšia od 1,5 po 7 metrov. Aj objímky a káble sú taktiež v rôznych farbách. Potom ostáva už len vybrať správnu žiarovku a svietidlo je na svete. Ak sa vám páči vintage dizajn jednoduchým a štýlovým riešením sú filamentové žiarovky visiace na kábli len v objímke.

Zobrazených 1–36 z 224 výsledkov

Podľa ceny

Farba svietidla

Farba svetla

Farba svietidla

Výrobca

Materiál svietidla

Svetelný zdroj

Scroll to Top