Zapustené svietidlá

Zapustené svietidlá sú veľmi populárnou voľbou osvetlenia pri znižovaných sadrokartónových stropoch. Sú dokonalá voľba pre dosiahnutie čistého dizajnu. Pri dostatočnom počte a dobrom rozmiestení ich môžete využívať ako hlavné osvetlenie obývačky, spálne, či chodieb. Pri výbere svietidla s dostatočným IP krytím aj v kúpeľni. Bodovky sa často uplatnia ako osvetlenie obrazov či priestoru pod kuchynskou linkou ale aj ako náladové svetlo na večerný relax. Možnosti využitia zápustných svietidiel sú veľmi veľké.
Svetelný zdroje môžu mať rôzny rozptyl a intenzitu svetla. Podľa toho vyberáte či budú slúžiť na osvetľovanie konkrétnych bodov alebo na rovnomerné osvetlenie celej miestnosti. Pri výbere je dôležité prezrieť si montážne rozmery svietidiel. Pri LED bodových svietidlách alebo paneloch nie je potrebná až taká hĺbka pod sadrokartónom akom pri svietidlách na žiarovku. Tie majú výhodu v možnosti jednoduchej zmeny rozptylu, intenzity a farby svetla výmenou žiarovky.
Na orientačné osvetlenie schodiska sa často používajú svietidlá zabudované do montážnej krabičky. V prípade použitia stáleho prúdu sa dajú použiť svietidlá so senzorom. Svojim jemným svetlom vás nevytrhnú zo spánku a dostatočne posvietia na orientáciu.

Zobrazených 1–36 z 295 výsledkov

Podľa ceny

Farba svietidla

Farba svetla

Farba svietidla

Výrobca

Krytie IP

Materiál svietidla

Svetelný zdroj

Filtrovať podľa

Scroll to Top