Nástenné

Nástenné svietidlá väčšinou poslúžia na orientačné osvetlenie na navodenie príjemnej atmosféry alebo ako doplnkové osvetlenie. S priamym svetlom dostatočne osvetlíte aj väčšiu chodbu, schodisko či vstupnú halu.
Nepriame svetlo sa skôr používa na navodenie príjemnej atmosféry a ako dizajnový doplnok obývačky či spálne. V úzkej chodbe alebo na schodisku vás nebude oslňovať a svojim svetlom postačí na orientáciu.
Pre čitateľov prídu vhod lampy na stenu ku posteli s úzkym svetleným lúčom a ohybným krkom. Svetlo tak nasmerujete presne kam bude treba, nezobudíte tak svoju polovičku a znížite očnú záťaž. Ak nemáte na stene elektrický vývod sú tu pre vás lampy s káblom do zásuvky.
Nad zrkadlo alebo obraz sú vhodné bodové alebo lineárne svietidlá. Svetlo nasmerované nadol zvýrazní objekt nad ktorým je umiestnené.
Svietidlá sú vyrobené z materiálov ako napríklad sklo, drevo, kov, plast alebo krištáľ. Nájdete tu moderné dizajnové svietidlá ale aj klasické, rustikálny či vintage dizajn s množstvom farebných variácií.

Zobrazených 1–36 z 1140 výsledkov

Podľa ceny

Výrobca

Krytie IP

Materiál svietidla

Svetelný zdroj

Filtrovať podľa

Scroll to Top